AUTOŠKOLA SLÁDEK

akreditované školící středisko řidičů
AM A1 A2 A B BE C CE D DE

Pozor od 19.1.2013 změna věkové hranice pro získání řidičského oprávnění na nákladní automobil. Proto neváhejte a udělejte si ŘP ještě letos.

Pozor od 19.1.2013 změna věkové hranice pro získání řidičského oprávnění na motocykl. Proto neváhejte a udělejte si ŘP na motocykl ještě letos.

Výukové materiály pro Váš iPhone a iPad pro naše žáky ZDARMA

BE

Opravňuje k řízení jízdních souprav složených z mot.vozidla a přípojného vozidla jehož max. přípustná hmotnost převyšuje 750 kg

Věková hranice pro tuto skupinu je 18 let (žák musí dovršit věku nejpozději v průběhu výcviku)

Výcvik je prováděn na osobním automobilu Škoda Fabia s vlekem

Na skupinu BE není vyžadována praxe v řízení.
Výcvik na skupinu BE se provádí zpravidla po malých skupinkách nebo samostatně. Výuka teorie probíhá zpravidla 2 - 4 x týdně v odpoledních nebo večerních hodinách. Datumy a časy teorií jsou domluveny na zahájení výcviku. Praktický výcvik si žák domlouvá v průběhu výcviku s učitelem samostatně.

Výcvik sk. BE lze spojit se skupinami AM, A1, A, C, D. Výuka trvá cca 2 - 3 týdny. Zahájení výcviku po odevzdané přihlášce je přibližně 1 týden. Datum zahájení nejbližšího kurzu a cenu zjistíte v kanceláři autoškoly nebo na našich kontaktních telefonních číslech. Cenu kurzovného lze rozdělit na splátky bez navýšení.

Ceník