AUTOŠKOLA SLÁDEK

akreditované školící středisko řidičů
AM A1 A2 A B BE C CE D DE

Pozor od 19.1.2013 změna věkové hranice pro získání řidičského oprávnění na nákladní automobil. Proto neváhejte a udělejte si ŘP ještě letos.

Pozor od 19.1.2013 změna věkové hranice pro získání řidičského oprávnění na motocykl. Proto neváhejte a udělejte si ŘP na motocykl ještě letos.

Výukové materiály pro Váš iPhone a iPad pro naše žáky ZDARMA

B

Opravňuje k řízení motorových vozidel s vyjímkou vozidel skupin AM, A1, A2, A s největší povolenou hmotností do 3.500 kg, s nejvýše 8 místy k sezení kromě místa řidiče,

k těmto vozidlům smí být připojeno přípojné vozidlo

a) o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg

b) o největší povolené hmotnosti převyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost této jízdní soupravy nepřevyšuje 3.500 kg

dále můžete řídít vozidla zařazená do skupiny A1 s automatickou převodovkou a vozidla zařazená do skupiny B1, tedy i tříkolová vozidla zařazená do skupiny A1

skupina "B96" - jde o tzv. řidičské oprávnění skupiny B v rozšířeném rozsahu

V řidičském průkazu se vyznačuje harmonizační kód č. "96": souprava o největší povolené hmotnosti přívěsu převyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost této soupravy převyšuje 3.500 kg, ale nepřevyšuje 4.250 kg. - postačuje složení "doplňkové zkoušky" podle §45a zákona č.247/2000 Sb. ( jen jízda)

Věková hranice pro tuto skupinu je 18 let (žák musí dovršit věku nejpozději v průběhu výcviku. 

Výcvik skupiny B lze spojit se skupinami AM, A1, A2, B96

Zahájení kurzu je zpravidla do deseti dnů od podání přihlášky.

JAK SE PŘIHLÁSÍTE :

Stáhněte si žádost o přijetí do kuzu včetně formuláře pro lékaře  (žádost o ŘP - pdf) nebo využijte ON LINE přihlášení (ON-LINE vyplnění přihlášky o ŘP)  formuláře Vám přijdou emailem i s instrukcemi.

Vyplněnou žádost (pište prosím tiskacím písmem) a formulář o lékařské prohlídce potvrzený praktickým nebo závodním lékařem přineste do kanceláře autoškoly.

NABÍZÍME :

  • Standardní kurz
  • Individuální kurz
  • V.I.P. kurz

Standardní kurz

Výcvik je prováděn na osobních automobilech Škoda RAPID Spaceback

Délka kurzu 4 - 7 týdnů

Individuální kurz

Výcvik je prováděn na osobním automobile Škoda RAPID Spaceback, BMW 116 i.

V případě individuálního kurzu dochází žák samostatně na výuku teorie, která může probíhat kterýkoliv den odpoledne i dopoledne podle domluvy s učitelem. Tento způsob výuky je vhodný zejména pro žáky, kteří z časových důvodů nemohou docházet na pravidelnou teorii.

Zahájení kurzu je zpravidla do druhého dne od podání přihlášky.

 

V.I.P. kurz

Výcvik je prováděn na osobním automobilu vyšší třídy BMW 116i

Náš V.I.P. výcvik zahrnuje jak kvalitní výuku tak vysoce nadstandardní služby, které našim klientům umožňují pohodlí a maximální flexibilitu.

  • V.I.P. klient má absolutní přednost ve stanovování místa (odkud a kam) a času (víkendy a pozdní večery jsou samozřejmností)
  • teoretická výuka může probíhat v autoškole nebo v prostorách klienta (domov, práce)
  • doba trvání V.I.P. výcviku závisí na možnostech a přání klienta od 17ti dnů do 18 měsíců. Obvyklá doba trvání V.I.P. výcviku je 17 - 30 dnů
  • v ceně je i libovolný počet potřebných doplňkových vyučovacích hodin (i v případě neúspěchu u závěrečných zkoušek)
  • v případě nespokojenosti s V.I.P. výcvikem může klient po absolvování 2ti vyučovacích jízdních hodin zažádat o zrušení. Školné je vráceno v plné výši
  • v ceně jsou zahrnuty učební pomůcky včetně výukového CD

 

 

Ceník